Mājas lapa | 1C:Tirdzniecības uzņēmums | Programmas apkalpošana 

   izdrukāt

Programmas apkalpoš... Ko Jūs saņemat?
Jūsu priekšrocības
Jaunumi un notikumi
Pasūtiet programmas demonstrāciju!
Grāmatvedība
Tirdzniecība
Plānošana
Nodrošinājums
Programmas apkalpošana
Kāpēc nepieciešama programmas apkalpošana?
Ko Jūs saņemat?
Kontakti

NEOSTORE.LV

1C:Lielveikals !!!


Jaunajā programmnodrošinājumā ir ieviesti vairāki papildus moduļi, kas saistīti ar uzskaites īpatnībām tieši pašapkalpošanās veikalos.

Kopā ar datu bāzes serveru programmnodrošinājumu MS SQL mūsu risinājums garantē stabilu un drošu darbu uzņēmumiem ar lielu pirmdokumentu apjomu.

Lasiet vēl   

Kāpēc nepieciešama programmas apkalpošana?

Ilggadīga mūsu partneru un speciālistu darba pieredze pierādīja, ka vienreizējie, neregulārie speciālistu izsaukumi nav efektīvi. Sevišķi aktuāli tas kļūst tādām nopietnām sistēmām kā "1C:Uzņēmums", uz kuras bāzes mēs piedāvājam risinājumus Jūsu darba automatizācijai.

Programmas darba tehnoloģiju sistemātiskās pārbaudes un savlaicīga konfigurācijas, kā arī relīžu "1C:Uzņēmums" atjaunošana ļauj Jums izvairīties no laika zaudēšanas atskaišu nodošanas "karstajā laikā". Tieši visu programmā iekļauto funkcionālo iespēju izmantošana garantē nozīmīgu rezultātu sasniegšanu Jūsu biznesa procesu automatizācijā.

Pāreja uz regulāru apkalpošanu izslēdz problēmu un kļūdu rašanos, tāpēc, "Bāzes uzturēšanas tarifa plāns" ir obligāts mūsu sadarbības noteikums.


1C:TOP-100
Top.LV
Avantime SIA