Mājas lapa | 1C:Tirdzniecības uzņēmums | Jūsu priekšrocības

   izdrukāt

Jaunumi un notikumi
Jūsu priekšrocības
Jaunumi un notikumi
Pasūtiet programmas demonstrāciju!
Grāmatvedība
Tirdzniecība
Plānošana
Nodrošinājums
Programmas apkalpošana
Kontakti

NEOSTORE.LV

1C:Lielveikals !!!


Jaunajā programmnodrošinājumā ir ieviesti vairāki papildus moduļi, kas saistīti ar uzskaites īpatnībām tieši pašapkalpošanās veikalos.

Kopā ar datu bāzes serveru programmnodrošinājumu MS SQL mūsu risinājums garantē stabilu un drošu darbu uzņēmumiem ar lielu pirmdokumentu apjomu.

Lasiet vēl   

 1. Integritāte
 2. Jebkuras operācijas, kuras Jūs ievadiet vienā nodaļā, tūlīt atspoguļojas arī pārējās. Piemēram — realizējot preci no noliktavas — operācija automātiski parādās arī grāmatvedībā. Ievadot informāciju tikai vienu reizi Jūs samaziniet ikdienas vienveidīgā darba apjomu.

 3. Informētība
 4. Jebkuru Jūsu uzņēmumā veikto finansu operāciju Jūs varat apskatīt visdažādākos griezumos un iegūt detalizētu, Jums pieņemamā veidā noformētu atskaiti. Tas dod Jums iespēju pieņemt operatīvus lēmumus.

 5. Kontrole
 6. Programmā iebūvētais lietotāju pieejas autorizācijas modulis, ļauj noteikt to, kādas tiesības ir dotas katram no Jūsu darbiniekiem ievietot, apskatīt vai labot informāciju sistēmā. Tas dod Jums ir iespēju samazināt līdz minimumam kļūdas rašanos iespēju un nepieciešamības gadījumā noteikt tās cēloni.

 7. Viegli apgūt un izmantot
 8. Draudzīgs, intuitīvi saprotams un pats galvenais pielāgojams programmas interfeiss ir viena no galvenajām mūsu priekšrocībām. Tas samazina apmācību laiku līdz minimumam un ļauj Jums ietaupīt līdzekļus programmas ieviešanai Jūsu uzņēmumā.

 9. Pielāgotība lieliem un maziem uzņēmumiem
 10. Sistēma paredz vienādu funkciju pieejamību jebkura mēroga uzņēmumam. Tā dod iespēju izveidot un  pievienot papildus moduļus, ja Jūsu uzņēmums strauji aug un Jums rodas nepieciešamība pēc papildus servisa. Jūs ietaupāt sava uzņēmuma līdzekļus un savu darbinieku laiku.

 11. Atklātība
 12. Programma ir savietojama ar lielāko daļu no tirdzniecības un servisa iekārtām. Tā nodrošina datu apmaiņu reālajā laika režīmā. Ja Jūs esat korporatīvs klients, tad šī funkcija Jums ir īpaši nepieciešama, jo datu apmaiņa var notikt arī ar Interneta palīdzību. Jūs vienmēr zināsiet, kas notiek Jūsu filiālēs.

 13. Funkcionalitāte
 14. Jums ir iespēja veikt uzskaiti vairākām Juridiskām personām vienlaikus, izveidot pašiem savus un vairākus kontu plānus, apvienot visu uzņēmumu uzskati un vadību vienā sistēmā.

1C:TOP-100
Top.LV
Avantime SIA