Mājas lapa | 1C:Tirdzniecības uzņēmums | Jaunumi un notikumi 

   izdrukāt

Pasūtiet programmas...
Jūsu priekšrocības
Jaunumi un notikumi
1C:Lielveikals
Pasūtiet programmas demonstrāciju!
Grāmatvedība
Tirdzniecība
Plānošana
Nodrošinājums
Programmas apkalpošana
Kontakti

NEOSTORE.LV

1C:Lielveikals !!!


Jaunajā programmnodrošinājumā ir ieviesti vairāki papildus moduļi, kas saistīti ar uzskaites īpatnībām tieši pašapkalpošanās veikalos.

Kopā ar datu bāzes serveru programmnodrošinājumu MS SQL mūsu risinājums garantē stabilu un drošu darbu uzņēmumiem ar lielu pirmdokumentu apjomu.

Lasiet vēl   

1C:Lielveikals

Ir pabeigta jaunā programmnodrošinājuma izstrāde, kas paredzēts lielveikalu un veikalu tīklu uzskaites automatizācijai. Tipveida risinājums ir izstrādāts uz "1C:Uzņēmums 7.7 SQL" bāzes un tā nosaukums ir "1C:Lielveikals".

Jaunajā programmnodrošinājumā ir ieviesti vairāki papildus moduļi, kas saistīti ar uzskaites īpatnībām tieši pašapkalpošanās veikalos. Kopā ar datu bāzes serveru programmnodrošinājumu MS SQL mūsu risinājums garantē stabilu un drošu darbu uzņēmumiem ar lielu pirmdokumentu apjomu.

Starp standartizētiem moduļiem mēs īpaši vēlētos izcelt pielikumus kulinārijas cehu, bāru un kafejnīcu uzskaites automatizācijai.

Visu uzņēmumu struktūrvienību darbs vienotā sistēmā, ļauj optimizēt noliktavas krājumu apjomu, strukturizēt savstarpējos norēķinus ar piegādātājiem un pircējiem, kā arī nodrošināt vadību veikalu tīklam. Pateicoties jauninājumam — vienotai vadības, finansu un grāmatvedības uzskaitei ir iespējams saņemt operatīvus datus, veikt nepieciešamos aprēķinus kā arī veikt uzņēmuma attīstības un plānošanas darbus jebkurā no struktūrvienībām ar jebkādu detalizāciju.

Šis risinājums ir ideāli piemērots tirdzniecības centriem, lielveikaliem, veikalu tīkliem. 1C:Lielveikals ir pārbaudīts un pilnībā savietojams ar visām tirdzniecības iekārtām — POS termināliem, kases aparātiem, svītru kodu nolasītājiem un elektroniskiem svariem.

Ja vēlaties ieviest savā uzņēmumā pilnībā automatizētu uzskaiti vai uzzināt papildus informāciju lūdzu zvaniet 7360990, 9458954 vai rakstiet.

Mūsu klientu konsultants nodemonstrēs Jums ērtā laikā visas programmas iespējas, kas palīdzēs ietaupīt Jūsu laiku un naudu šī vārda tiešajā nozīmē.


1C:TOP-100
Top.LV
Avantime SIA